Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Романчук та Фролов здобули дві медалі на етапі Кубка світу з плавання

10 листопада, 2018 - 20:41

Українці Михайло Романчук та Сергій Фролов здобули дві медалі у запливі на 1500 м на етапі Кубка світу з плавання. Про це повідомляє Федерація плавання України.

Михайло Романчук здобув золоту медаль етапу Кубка світу в Токіо на дистанції 1500 м вільним стилем, а ще один українець - Сергій Фролов виграв на цій дистанції бронзу.

Романчук здобув перемогу із показником 14 хв. 27,93 сек. Сергій Фролов завоював бронзову нагороду з результатом 14 хв 39,22 сек. На другому місці Такеда Сайого з Японії, його час- 14 хв. 33,26 сек.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!