Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Мазура передали на поруки Генерального консула України в Любліні

10 листопада, 2019 - 15:55
Фото: Telegram / Людмила Денісова

Судове засідання по обранню запобіжного заходу для українського активіста Ігоря Мазура не відбудеться. Про це повідомила український омбудсмен Людмила Денісова у своєму Telegram-каналі.

Мазура передали на поруки Генерального консула України в Любліні, повідомила Денісова.

Вона також додала, що на час очікування і розгляду екстрадиційного запиту він буде проживати в Генеральному консульстві.

Нагадаємо, 9 листопада в Польщі на кордоні "Дорогуськ" затримали українського активіста і співробітника Секретаріату уповноваженого Верховної ради України з прав людини Ігоря Мазура. Затримання було проведено за запитом Російської Федерації.

Ігор Мазур провів зустріч з українським консулом у Любліні. Консул України виїхав до місця затримання Мазура, зустрівся із затриманим, надав необхідну консультацію. Вони також обговорили питання адвокатської захисту. В даний час опрацьовується комплекс питань щодо захисту прав затриманого громадянина України.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявил, що РФ звинувачує Мазура в тому, що він нібито в 1994-2000 роках брав участь у складі збройного формування у бойових сутичках з федеральними силами на території Чечні.

Мазура привезли до прокуратури для допиту. Український консул зазначав, що через резонансну справу засідання суду відбудеться у Любліні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ