Хто соромиться визнати недоліки свої, той з часом безсоромно виправдовуватиме своє невігластво, яке є найбільшою вадою.
Григорій Сковорода, український просвітитель-гуманіст, філософ, поет і педагог

Трамп відмовився від участі у Давоському форумі

11 січня, 2019 - 12:11
Фото: Reuters

Президент США Дональд Трамп заявив, що через розбіжності з Демократичною партією він змушений скасувати поїздку на Всесвітній економічний форум в Давос.

"Через непоступливість демократів з приводу безпеки на кордоні і величезної важливості завдання забезпечити безпеку для нашого народу, я при всій повазі скасовую мою дуже важливу поїздку до Давосу, до Швейцарії, на Всесвітній економічний форум", - написав він на сторінці у Twitter.

Because of the Democrats intransigence on Border Security and the great importance of Safety for our Nation, I am respectfully cancelling my very important trip to Davos, Switzerland for the World Economic Forum. My warmest regards and apologies to the @WEF!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 10 января 2019 г.

"З найкращими побажаннями і вибаченнями Всесвітньому економічному форуму", - додав президент.

Раніше Д.Трамп, перед тим як відправитися в Техас на кордон США і Мексики, заявляв, що в разі продовження часткової припинення роботи американської адміністрації ( "шатдаун") йому доведеться відмовитися від поїздки в Давос.

Робота адміністрації США частково припинена з 22 грудня через розбіжності з приводу фінансування будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ