Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

У Вінниці представили понад дві сотні живописних полотен досвідчених і юних художників (фото)

11 січня, 2019 - 15:53
Фото: "День"

Традиційна зимова виставка мистецтва «Артгалера» розпочала свою роботу у виставковій залі експоцентру Вінницької торгово-промислової палати. Найсвіжіші полотна представники як професійні живописці Вінниччини, так і юні художників, вихованці дитячо-юнацьких художніх студій міста. Загалом в експозиції представлено понад дві сотні робіт: пейзажі, натюрморти, портрети, панно, авторські ляльки, гобелени. Тематика творів, як кажуть організатори, вільна. Єдина умова для участі – це презентація найновіших робіт, яких ніхто й ніде ще не бачив.

«До експонування допускаються як професійні, так і аматорські роботи. Щороку відбір творів проводиться виставкової комісією, до складу якої входять відомі та заслужені вінницькі художники і мистецтвознавці. До участі допускаються лише ті твори мистецтва, які художники виконали за останній період, – коментує організатор виставки Борис Палатнік. – Цьогорічна зимова «Артгалера» презентує роботи вінницьких художників, які працюють у різних стилях і напрямках мистецтва, а також  талановитих учнів художніх студій «Акварель», Скарб», «Скриня», «Барви України» та інших. Участь такої кількості професійних майстрів та учнів художніх шкіл, що лише пробують свої сили у мистецтві, робить нашу «Артгалеру» унікальною».

Виставка «Артгалера» відбувається у Вінниці вже багато років поспіль. Проводять її двічі на рік – влітку та взимку. Традиційно у першій виставковій залі розміщують експозицію дитячих та юнацьких робіт. В цьому році вона була представлена рекордною кількістю навчальних закладів та художніх студій. Другу залу віддають під роботи професійних митців з різних куточків Вінниччині. Побачити найсвіжіші роботи професійних живописців та юних художників вінничани і гості міста зможуть до 20 січня поточного року.

 Вхід вільний.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ