Жодна держава не зможе зробити Україну українською. Лише самоорганізовані українці поза державними структурами зможуть це зробити. І я впевнений, що це станеться!
Джеймс Мейс, американський історик, дослідник Голодомору в Україні, журналіст, редактор англомовного видання газети "День"

У День закоханих реєстрація шлюбів відбуватиметься до опівночі, - Мін'юст

11 лютого, 2019 - 22:26
Фото з архіву "Дня"

У День закоханих реєстрацію шлюбів здійснюватимуть до 24:00.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції

"Що може бути романтичнішим, ніж одруження в День всіх закоханих? Багато молодят обирають саме цю дату для створення своєї сім’ї, і ми готові надати їм усі необхідні для цього послуги без черг та зайвої бюрократії. Кохайтеся! А про документи подбає Мін’юст", - зазначив Павло Петренко.

Петренко запевняє, що 14 лютого до опівночі працюватимуть 94 відділи державної реєстрації актів цивільного стану в усіх областях України. 

Крім того, цього дня можуть ще раз освідчитися один одному в коханні та повторно одружитися. Замовити повторне одруження можна в межах проекту "Ювілейне весілля". За словами Павла Петренка, послуга коштує від 176 грн, а її остаточна вартість залежить від того, якими додатковими сервісами закохані захочуть скористатися. 

Міністр юстиції запевняє, що торік у День закоханих одружилися 2 тис. 393 пари, при цьому найбільшу кількість шлюбів зареєстрували в столиці - 216 пар. Послугою "Ювілейне весілля" скористалися минулого року 549 закоханих пар.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ