Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

Володимир Кличко пообіцяв подарувати квартиру сестрі Стуса

11 березня, 2016 - 13:00
Фото з архіву "Дня"

Володимир Кличко погодився купити і подарувати квартиру Марії Стус. Про це повідомив його брат, мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

"Я поговорив з братом, і ми вирішили, як розв'язати складну ситуацію з житлом для Марії Стус - сестри відомого українського поета Василя Стуса. Пані Марія через російську агресію і військові дії на Сході була вимушена покинути рідний Донбас. І сьогодні їй доводиться мешкати в скрутних умовах. На жаль, у столичної влади немає правових підстав надати Марії Стус квартиру. У черзі на квартирному обліку в Києві перебувають десятки тисяч киян. Ми могли розглядати тільки варіант із тимчасовим житлом. Та Володимир погодився купити і подарувати квартиру Марії Стус. Вже найближчими днями", - написав мер Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що колись Василь Стус, який є знаковою постаттю для українців, просив попіклуватися про його близьких.

Друзі! Я поговорив з братом, і ми вирішили, як розв'язати складну ситуацію з житлом для Марії Стус - сестри відомого укр...

Опубліковано Виталієм Кличком 11 березень 2016 р.

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...