Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

На Миколаївщині виявили два перших випадки COVID-19

11 квітня, 2020 - 19:17
Фото УНН

На Миколаївщині зафіксували два перших випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Таким чином, в Україні не залишилось жодної області, де б не було зафіксовано хвороби.

Про це на брифінгу у суботу повідомив заступник міністра охорони здоров’я — головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає УНН.

“Прийшла оперативна інформація, хочу повідомити, що в нас вже немає жодної області, в якій не зафіксовано випадків коронавірусної хвороби. Сьогодні перші два випадки коронавірусної хвороби зафіксовано в Миколаївській області. Це безпосередньо в Вознесенському районі. У людей, які повернулися з Польщі. Вони не увійшли в статистику за попередню добу, але щойно повідомили, що випадки є”, — сказав Віктор Ляшко.

Він також додав, що оскільки і Миколаївська область увійшла в перелік областей, в яких виявили коронавірус — він не рекомендує туди їхати святкувати Великдень.

Нагадаємо, кількість інфікованих COVID-19 в Україні склала 2511 осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ