Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Британії опозиція домагається можливості заблокувати Brexit без угоди

11 червня, 2019 - 20:11
Фото з відкритих джерел

Лейбористська партія Британії завтра ініціює в парламенті голосування щодо можливості для депутатів перебирати від уряду контроль над порядком денним Палати громад.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Sky News.

Це голосування спрямоване на те, щоб забезпечити пізніше у цьому місяці голосування за блокування Brexit без угоди.

Ініціатива лейбористів має підтримку і серед членів інших партій.

За словами Кейра Стармера, міністра тіньового уряду з питань Brexit, дискусія про вихід Британії з ЄС серед консерваторів стає все більш безглуздою і безрозсудною.

"У жодного з ймовірних кандидатів на найвищий пост немає надійного плану, як вийти з глухого кута до кінця жовтня. Замість цього ми стали свідками того, як кандидати відкрито виступають за руйнівний Brexit без угоди і навіть намагаються втягнути королеву у політику" - сказав він.

За його словами, у депутатів буде можливість вжити заходів, які могли б допомогти уникнути в кінці жовтня виходу з ЄС без угоди.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ