Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Епіфаній відзначив орденом полковника Юлія Мамчура

11 липня, 2019 - 22:12
Фото: pomisna.info

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 11 липня 2019 року зустрівся з народним депутатом України полковником Юлієм Мамчуром.

Пан Юлій завітав до Предстоятеля помісної Української Православної Церкви разом зі своєю родиною.

На зустрічі також були присутні протоієрей Микола Йосифчук та священник Володимир Соболь, повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ) на офіційному сайті.

Під час спілкування йшлося про релігійну та соціально-економічну ситуацію в Україні, а також про намагання країни-агресора зупинити поступ нашої держави на проєвропейському шляху.

Окрім того, Митрополит Епіфаній розповів гостям про становлення та подальший розвиток Православної Церкви України.

За заслуги перед Українською державою та помісною Православною Церквою Його Блаженство відзначив Юлія Мамчура орденом святого архістратига Михаїла ІІ ступеня.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ