Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Партію Сальвіні звинуватили в переговорах про фінансування з Кремлем

11 липня, 2019 - 15:53
фото з відкритих джерел

Політики з ультраправої партії "Ліга Півночі" віце-прем’єра Італії Маттео Сальвіні вели переговори про фінансування з представниками Кремля та планували отримати близько 65 мільйонів доларів від поставок нафти.

Про це свідчить аудіозапис зустрічі італійців з росіянами в Москві, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Buzzfeed.

Згідно з інформацією видання, під час візиту в Москву Маттео Сальвіні в жовтні 2018 року його помічник Джанлука Савойні організував зустріч із неназваними високопоставленими чиновниками Кремля, на якій італійці намагалися домовитися про постачання російської нафти протягом одного року вартістю 1,5 мільярда доларів, чотири відсотки від яких нібито мала отримати "Ліга Півночі".

Водночас самого Сальвіні на цій зустрічі не було і він заперечує отримання грошей від російських інвесторів.

"Я судився в минулому і зроблю це знову сьогодні, завтра і післязавтра. Ніколи не брав жодного рубля, євро, долара чи літра горілки в Росії", - запевняє італійський віце-прем’єр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ