Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Розпад СРСР став благом для України, - Туск

11 липня, 2019 - 20:26
Фото: Twitter / Salome Zourabichvili

Голова Європейської ради Дональд Туск вважає, що розпад СРСР став благом для України. 

Про це Дональд Туск написав на своїй сторінці у Twitter.

The collapse of the Soviet Union was NOT the greatest geopolitical catastrophe of the century. Today in Georgia I want to say loud and clear: the USSR collapse was a blessing to Georgians, Poles, Ukrainians and the whole of Central and Eastern Europe. And also to Russians.

— Donald Tusk (@eucopresident) 11 июля 2019 г.

Голова Європейської ради перебуває з офіційним візитом у Грузії з нагоди 10-ї річниці ініціативи ЄС «Східне партнерство» та бере участь у 16-й Міжнародній конференції в Батумі.

За словами голови Європейської ради розпад Радянського союзу пішов на користь багатьом країнам.

"Розпад Радянського союзу не був найбільшою геополітичною катастрофою століття. Я хочу сказати голосно і ясно: розпад СРСР був благословенням для грузин, поляків, українців і всієї Центральної і Східної Європи. І також для росіян", - підкреслив Туск під час візиту в Грузію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ