Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Суд РФ зменшив терміни ув`язнення чотирьох кримських татар

11 липня, 2019 - 18:52
Фото: radiosvoboda.org

Верховний суд Росії в четвер ухвалив рішення за апеляційною скаргою на вирок Північно-Кавказького військового окружного суду щодо чотирьох кримських татар з Бахчисараю за звинуваченням в участі у організації «Хізб ут-Тахрір», що визнана терористичною в Росії та на території анексованого нею Криму.

Енверу Мамутову, якого обвинувачували в організації осередку «Хізб ут-Тахрір» в Бахчисараї, суд змінив термін ув’язнення з 17 років до 16 років і 9 місяців, іншим підсудним – Зеврі Абсеітову, Рустему Абільтарову і Ремзі Меметову термін ув’язнення також був зменшений з 9 років до 8 років і 9 місяців кожному, передає Радіо Свобода.

У будівлі Верховного суду після акції на підтримку підсудних затримали кілька десятків кримських татар, які приїхали в Москву підтримати співвітчизників. Їх відвезли до двох відділків поліції російської столиці.

«Вирок змінено в бік пом’якшення, хоча пом’якшенням це назвати складно. Енверу Мамутову термін знижений на три місяці, іншим підзахисним Ремзі Меметову, Рустему Абільтарову і Зеврі Абсеітову – аналогічно. Це є знущанням або навіть плювком. Сьогодні російське правосуддя показало, що про жодну правову державу в Росії годі й говорити. Доводи захисту жодним чином не були враховані, їм не надали належного значення», – повідомила проекту Радіо Свобода Крим.Реалії адвокат Ліля Гемеджи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ