Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Українка стала кращою танцівницею світу та виборола золоту медаль у Португалії

11 липня, 2019 - 21:51
Фото: Facebook

Українка Соломія Ткачівська виборола золоту медаль на Чемпіонаті світу з танцювального шоу у португальському місті Брага “World Dance Cup 2019”.

Про це повідомляється на сторінці Танцювальної школи Влада Ями у Facebook

“В нелегкій боротьбі з досвідченими танцівниками Соломія Ткачівська виборола золоту медаль та очолила п'єдистал кращих танцівників світу (Чемпіонат світу з сучасної хореографії Португалія 2019). Пишаємось тобою, наша дівчинко! Ти — неперевершена!”, - написала піар-менеджер Танцювальної школи Влада Ями в Івано-Франківську Вікторія Гладюк.

Крім цього, Соломія отримала “Золотий конверт” та запрошення на майстер-класи до Лондона, куди відправиться 26-27 жовтня.

Dance World Cup – це найбільший та найпотужніший комплекс заходів з сучасного та класичного танців у світі який цього року зібрав більше шести тисяч учасників з 51 країни світу! Україна приймає участь в цих змаганнях з 2012 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ