Це сувора діалектика – щоб піти далі, треба знати, звідки йти.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, журналіст, професор Києво-Могилянської академії, дослідник голодомору в Україні

На Луганщині попрощалися з земляком, загиблим в АТО рік тому

11 серпня, 2015 - 10:48
Фото Наталії Войнової

Віталій Птіцин прослужив на кордоні два місяці. У серпні минулого року зв'язок з ним перервався. Імовірно, він загинув в районі села Дякове Антрацитівського району - між Луганською та Донецькою областями.

Сергій Власенко - начальник Черкаського навчального центру прикордонної служби України розповів «Дню», що в 6 серпня 2014 прикордонна колонна виходила з оточення і була підбита ополченцями. Згодом він особисто бачив в мережі інтернет зняте терористами відео їхньої підбитої бронемашини з обгорілими тілами.

За словами Сергія Власенка, знайти тіла загиблих товаришів по службі допомогли волонтери пошукової організації «Чорний тюльпан», які слідували за їхніми маршрутом. Дані бійця встановили завдяки експертизі ДНК. Загиблому було 34 роки. У нього залишилися дружина і трирічна дочка.

За офіційною інформацією, на сьогоднішній день не встановлено місцезнаходження ще чотирьох військових прикордонної служби, які навчалися в Черкаському центрі. Поки ведуться пошуки зниклих бійців, ще залишається надія на те, що вони живі.

Наталія Войнова, Луганська область, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...