Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

"Це - справа честі!": Гройсман доручив Мінкульту та Держкіно втрутитися у ситуацію з фільмом про Стуса

11 серпня, 2018 - 16:28
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву Міністерства культури та Державному агентству України з питань кіно невідкладно зібрати авторів фільму та громадськість і зробити все можливе для того, щоб у фільмі про українського поета та дисидента Василя Стуса не було жодних перекручень, і стрічка була показана правдиво і повністю. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я доручаю керівництву Мінкульту та Держкіно в максимально стислі терміни зібрати авторів фільму та громадськість, аби розібратись і зробити все можливе, щоб в стрічці історія мого земляка - справжнього патріота і борця за волю України Василя Стуса була розказана чесно, правдиво, повністю і без перекручувань. Це - справа честі!", - наголосив він.

Гройсман вважає неприпустимим, "коли будь-хто намагається впливати на українське кіно і підміняти історичну правду на вигідну будь-кому. Ми не повинні з цим миритись!".

Нагадаємо, що з фільму про Стуса викинули згадки про Медведчука.

Як повідомлялося раніше, у мережі через скандал з фільмом про Василя Стуса, з якого вирізали всі сцени з олігархом Віктором Медведчуком, запустили флешмоб.

Читайте також - Медведчуківський циркуляр на «Стуса».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...