Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається.
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

NASA перенесло на добу запуск сонячного зонду Parker

11 серпня, 2018 - 15:16
Фото Space.com

Космічне агентство NASA перенесло на добу запуск ракети Delta IV Heavy із сонячним зондом Parker, який мав стартувати з мису Канаверал (США) у суботу, 12 серпня. Про це йдеться у повідомленні на сайті NASA.

Зазначається, що запуск планується на неділю, 12 серпня, з космічного пускового комплексу-37 на мисі Канаверал. За прогнозом, очікуються сприятливі погодні умови для запуску ракети, який відбудеться о 3:31 ранку за місцевим часом.

Як пояснили в NASA, перенесення запуску ракети Delta IV із зондом Parker Solar Probeя сталося через брак часу до кінця стартового вікна.

Безпілотний зонд має підійти до Сонця ближче, ніж будь-який космічний апарат в історії. Його головна мета - дослідити корону - незвичайну атмосферу навколо Сонця. Корона не лише у 300 разів гарячіша, ніж поверхня Сонця, а й викидає потужні плазмові й енергетичні частинки, що може спровокувати геомагнітні космічні шторми, які можуть завдавати серйозної шкоди на Землі, порушуючи роботу енергосистем. Ці сонячні спалахи погано вивчені.

Як повідомлялося раніше, Parker подолає дистанцію близько 143 млн км, і стане першим космічним апаратом, який досягне атмосфери Сонця. Він облетить навколо Венери 7 разів, щоб набрати швидкість і досягти свого пункту призначення в грудні 2024 року.

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...