Працювати треба ідейно, щоб дати свою духовну лепту для рідного народу
Кость Левицький, український державний діяч, адвокат, публіцист

ЄС очікує, що Вищий антикорупційний суд України буде повністю функціонувати до кінця року

11 серпня, 2018 - 12:33
Фото з архіву "Дня"

Ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд в Україні відповідає міжнародним зобов'язанням країни, інтересам її громадян і компаній та є позитивним зрушенням. Відповідну заяву зробила речниця Європейської служби зовнішніх справ, передає "Укрінформ".

"Прийняття Україною закону з метою створення Вищого антикорупційного суду є позитивним кроком у відповідності з міжнародними зобов’язаннями і на користь українським громадянам та бізнесу", - йдеться у заяві.

Як зазначається, це знаменує собою значний крок у вирішальній боротьбі з корупцією в Україні, що є ключовим компонентом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та виконання зобов'язань, взятих Києвом під час саміту Україна-ЄС 9 липня у Брюсселі.

ЄС підкреслює необхідність того, щоб усі антикорупційні інституції були повністю незалежними та виконували свої завдання, не маючи неналежного впливу.

"Ми з нетерпінням очікуємо, що суд буде повністю функціонувати до кінця року, оскільки це намір влади. На сьогодні важливо те, що його підтримуватиме країна і її народ у боротьбі з корупцією. Європейський Союз готовий підтримати цей процес", – наголошується у заяві.

Як повідомлялося, 7 червня Верховна Рада у другому читанні схвалила законопроект про Вищий Антикорупційний суд.

 

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...