Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Фракція "Самопоміч" в Київраді саморозпустилася

11 вересня, 2018 - 13:07
Фото kyiv.samopomich.ua

Фракція "Об'єднання "Самопоміч" в Київській міськраді ухвалила рішення про припинення своєї діяльності та розпуск. Про це оголосив голова фракції Сергій Гусовський, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У заяві, яку зачитав Гусовський, відзначається незгода з діями і рішеннями керівництва партії щодо оцінки діяльності фракції в Київраді.

Фракція також заявляє про безпідставність і провокаційність публічно висловлених лідерами партії звинувачень на адресу фракції і окремих її членів.

У заяві зазначено, що фракція не згодна з мовою ультиматумів, погроз і практикою приниження гідності.

Фракція висловила незгоду з внутрішньопартійною культурою, порядком і способом прийняття управлінських рішень в партії, методом і тональністю внутрішньопартійної комунікації.

6 вересня виконавчий комітет партії "Самопоміч" прийняв рішення про виключення депутатів Київради Сергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука і Вадима Васильчука зі складу членів партії, аргументувавши це значною шкодою репутації політичної сили.

"Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради про виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок в місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені", - повідомила прес-служба партії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...