Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Італія через суперечку щодо мігрантів може скоротити фінансування ООН

11 вересня, 2018 - 12:24
Фото Reuters

Уряд Італії може зменшити внески до Організації Об'єднаних Націй через суперечку щодо мігрантів. Про це повідомляє ANSA з посиланням на міністра внутрішніх справ і віце-прем'єр-міністра Італії Маттео Сальвіні, передає "Укрінформ". 

"Міністр внутрішніх справ і віце-прем'єр-міністр Маттео Сальвіні заявив у понеділок, що Італія розгляне скорочення фінансування ООН (через мігрантів - ред.)", - йдеться у повідомленні.

Сальвіні додав, що італійський уряд щороку переказує понад 100 мільйонів євро на рахунки ООН, і тому вважає необхідним перевірити доцільність використання коштів.

Крім того, він заявив, що може також назвати багато країн, куди міжнародній організації краще би було відправити моніторингову місію перед Італією.

Раніше новий верховний комісар ООН із прав людини Мішель Бачелет заявила, що організація хоче надіслати моніторингову місію до Італії через повідомлення про численні напади в країні на мігрантів африканського походження та ромів.

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...