Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Конкурс до Вищого суду з питань інтелектуальної власності: ВККСУ призначила іспит

11 вересня, 2018 - 16:46
Фото з архіву "Дня"

Іспит в межах конкурсу до Вищого суду з питань інтелектуальної власності призначено на 3 жовтня 2018 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

"ВККСУ на 3 жовтня 2018 року призначила іспит під час кваліфікаційного оцінювання в межах оголошеного конкурсу на зайняття 21 вакантної посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності", — передає прес-служба.

Зазначається. що іспит писатимуть всі кандидати одночасно. Практичне завдання виконуватимуть без використання комп’ютерної техніки. До слова, всього на конкурс подали свої документи 234 кандидати. За результатами допуску до проходження кваліфікаційного оцінювання кандидатів на посаду судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності допущено 214 кандидатів.

"ІР-суд (Propriété intellectuelle - інтелектуальної власності) буде розглядати справи за правилами господарського судочинства, які викладені у нових Господарських процесуальних кодексах", — зазначив Голова ВККСУ Козьяков.

Також Комісією визначено таку черговість і тривалість стадій проведення іспиту:

І стадія — складення анонімного письмового тестування (тривалість 150 хвилин);

ІІ стадія — виконання практичного завдання (тривалість 330 хвилин).

Судді виконуватимуть одне практичне завдання.

Іспит буде проводитися у приміщенні виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б.

"Вже близько 20 країн світу успішно застосовують практику розгляду IP справ спеціалізованими судами. І приємно, що Україна долучається до їх переліку, адже це говорить про повагу до інтелектуального продукту та є позитивним знаком для інвесторів, які досі вагались у співпраці з Україною", — додав Сергій Козьяков.

На сайті Комісії були розміщені основні тестові запитання. З ними можна ознайомитись у підрозділі "Конкурс до Вищого суду з питань інтелектуальної власності, оголошений 30 вересня 2017 року" розділу "Конкурс на зайняття вакантних посад суддів" офіційного веб-сайта Комісії.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 30 вересня 2017 року оголосила конкурс на зайняття 21 вакантної посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Нагадаємо, в Україні розпочала роботу Рада з питань інтелектуальної власності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ