Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Туреччина стягує свою військову техніку на кордон із Сирією

11 вересня, 2018 - 15:43
Фото iPress.ua

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив про те, що ситуація в Сирії знову стає критичною - режим Башара Асада разом з союзниками Російською Федерацією та Іраном готує великий наступ на північно-західний регіон Ідліб. Про це повідомляє Anadolu.

"Сирійський народ не можна кидати напризволяще перед Асадом. Наступ сил Асада на Ідліб спрямований не на боротьбу з тероризмом, а на усунення будь-якої форми опозиції. Наступ на Ідліб спричинить гуманітарні ризики і загрозу безпеці Туреччини і Європи в цілому", - заявив Ердоган.

Туреччина продовжує перекидати  військову техніку на кордон з Сирією. Чергова колона з бронетехнікою прибула в прикордонну турецьку провінцію Кіліс. Бронетехніка стягнута з різних районів Туреччини для зміцнення обороноздатності прикордонних частин.

Читайте також - Туреччина буде проводити "подальші наступи" в Сирії, - Ердоган

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ