Ми повинні бути відважними, не втрачаючи при цьому здорового глузду
Лех Валенса, польський політичний діяч, активіст і захисник прав людини

Звільнені українські моряки мають намір продовжувати службу на флоті

11 вересня, 2019 - 22:42
Фото Миколи Тимченка, "День"

Повернувшись на батьківщину з РФ після взаємного звільнення утримуваних осіб, військовий моряк Андрій Оприско повідомив, що він, як і всі його товариші по службі, мають намір продовжувати службу в українських Військово-морських силах.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми знали, що ми праві, що ми правильно вчинили. Всі хлопці, як один, - усі вирішили продовжувати службу... Море - воно затягує назавжди", - сказав Оприско журналістам у середу в Києві на зустрічі з п'ятим президентом України, лідером партії "Європейська солідарність" Петром Порошенком.

"Ми переможемо. І в цьому навіть немає жодних сумнівів. Тому що за нами правда, за нами Бог, ми переможемо обов'язково", - додав моряк.

Порошенко, у свою чергу, заявив, що "ніхто не залишиться безкарним за знущання з честі українського військового". "В затверджений нами "азовський пакет" санкцій потрапили всі, хто віддавав накази, санкціонував, вів незаконні слідчі дії, хто приймав судові рішення щодо арешту моряків... Витримку наших хлопців, їхню мужність, їхню мудрість, їхню вірність військовій присязі бачив увесь світ. І навіть у російській в'язниці на них дивилися, як на героїв. Хлопці розповіли, що навіть самі росіяни дивувалися, що українці так борються за своїх", - розповів він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ