Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

5 квітня інтелектуали країни зберуться на Національний круглий стіл

3 квітня, 2012 - 17:57

Учасники ініціативної групи “Першого грудня”, філософи, громадські діячі, експерти, діячі культури говоритимуть про місію інтелігенції та вільних людей України, про світові виклики і головні проблеми країни в гуманітарній, економічній та суспільно-політичній сферах.

5 квітня в четвер з 10-00 до 12-00 відбуватиметься пряма трансляція  пленарного засідання “Світові виклики та сучасний стан розвитку України” з Українського дому на сайті газети "День".

До участі в першій розмові учасники Ініціативної групи “Першого грудня” запросили філософів, громадських діячів, експертів, діячів культури. Виступатимуть Іван Дзюба, кардинал Любомир Гузар, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк.

Національний круглий стіл під гаслом “Вільна людина у вільній країні” має за мету стати новим інститутом, що започатковує демократичний процес вираження суверенної волі народу України через свідому комунікацію і співпрацю вільних людей.

Як повідомив раніше на прес-конференції Кардинал Любомир Гузар, на даному етапі Ініціативна група “Першого грудня” визначила пріоритетом налагодження широкого суспільного діалогу, а за його результатами можна буде вийти на відверту розмову з політиками щодо майбутнього країни.

Довідка. Ініціативна група «Першого грудня» створена в 20-ту річницю референдуму. До складу групи входять В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, Кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський. Ініціативна група «Першого грудня» вбачає своєю місією встановлення в країні правил гри, які базуватимуться на загальнолюдських цінностях, і які сьогодні є затребуваними українським суспільством.

 Інф.«Дня»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ