Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Азаров бачить паралелі реформ Петра Столипіна з сучасними реформами в Україні

18 вересня, 2011 - 16:01

Прем'єр Микола Азаров бачить паралелі реформ Петра Столипіна з сучасними реформами в Україні.

Про це він сказав у неділю після покладання квітів до могили державного діяча Російської імперії в Києво-Печерській Лаврі з нагоди 100-річчя з дня його загибелі, повідомляє прес-служба уряду.

"100 років тому саме в Києві загинув видатний діяч, людина-реформатор, людина, чия діяльність була неоднозначно сприйнята ні сучасниками, ні нащадками", - сказав Азаров.

Разом з тим, реформи Столипіна, особливо земельна, заклали серйозний фундамент для встановлення держави, вважає прем’єр.

"У цьому контексті, безумовно, можна проводити паралелі з тими реформами, які зараз відбуваються у нас", - наголосив він.

"Зараз перед нами стоїть завдання зробити так, щоб на землі з’явився хазяїн, який буде думати про родючість землі, про те, щоб від землі була ефективна віддача, щоб вона годувала не тільки його, а й країну та державу", - зазначив Азаров.

"Ви бачите, як це перегукується: 100 років минуло, а проблеми залишилися ті ж самі. Вже час їх вирішувати", - сказав прем’єр.

За його словами, Столипін зруйнував общинне володіння землею.

"Що таке общинне володіння землею? Земля нічия. Сьогодні наділ одному, завтра – іншому. Який сенс займатися цим наділом, думати про його родючість, ефективність використання? От і зараз ми стоїмо перед тією ж проблемою: як зробити так, щоб на землі з’явився власник", - підсумував Азаров.

Джерело: Українська правда

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ