Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Центр дитячої хірургії на Буковині збудують до кінця року

15 липня, 2011 - 14:09

Найкращий за рівнем оснащення в Західній Україні центр дитячої хірургії, що будується на Буковині, планують завершити до кінця року. Про це УНН повідомили в прес-службі Чернівецької облдержадміністрації.

Про кінцевий термін робіт заявив голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв під час свого візиту на будівництво міської дитячої клінічної лікарні у Чернівцях. При цьому губернатор висловив невдоволення роботою будівельників. За його словами, якість виконаних до цього часу робіт не відповідає загальному обсягові фінансування.

“Не може бути, щоб за 39 млн грн було зведено лише коробку. Дивує й те, що горе-підрядники, не завершивши будівництва, вже закупили операційні столи та генератори за цінами, більшими в рази”, – наголосив М.Папієв.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що першочерговим завданням є завершення цього року будівництва та придбання найсучаснішого медичного обладнання для лікарні - хірургічного, неонатального, реанімаційного. Перелік цього обладнання і його кошторисну вартість вже найближчим часом буде надано на розгляд партнеру – Міненерговугілля, яке взяло на себе фінансові зобов’язання щодо цього об’єкту.

Станом на сьогодні, на завершення робіт зі зведення корпусу міської дитячої клінічної лікарні необхідно 10 млн грн, ще понад 6 млн – на новітнє устаткування.

Передбачено, що в лікарні хірургічного профілю надаватимуть допомогу дітям від народження до 18 років. Заплановано, що тут буде найсучасніше обладнання, яке забезпечуватиме підтримку життєдіяльності новонароджених дітей, дороговартісне устаткування з киснезабезпечення.

Раніше УНН повідомляв, що під час вчорашньої наради голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва та заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Тетяни Корнякової губернатор Буковини зауважив, що співпраця влади Буковини та Міненерговугілля дає реальні результати.

Джерело: УНН

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...