У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

ДЕНЬ: На Волині пройде п’ятий фестиваль українського духу «Бандерштат-2011»

13 липня, 2011 - 11:26

На Волині пройде п’ятий фестиваль українського духу «Бандерштат-2011». Він відбудеться у Луцьку з 13 і 14 серпня. Його організатором виступає всеукраїнська молодіжна організація «Національний альянс». Участь у концертах прийматимуть: TerraCod (Білорусь), Гапочка (Київ), Веремій (Київ), Мерва (Рівне), Андерсон (Київ), Брем Стокер (Рівне), Мартові (Вінниця), Фіолет (Луцьк), Sweetlo (Київ), R I Z U P S (Львів) та інші, а хед-лайнерами дійства стануть команди «Хорта», «Димна Суміш» та «Тартак», повідомляє УНІАН.

Окрім основної музичної сцени на фестивалі буде присутня ще й акустична. Традиційно широкою буде і патріотично-виховна складова фесту, в рамках якої заплановані зустрічі з ветеранами УПА, розгорнення різних тематичних виставок та експозицій, лекції на тематику історії УПА та національних героїв України тощо. А ще пройде конкурс на кращого стрільця, майстер-класи з традиційних українських бойових мистецтв, патріотичні квести, нічна ватра, татуювання і боді-арт патріотичного змісту та багато іншого.

Літературна частина фестивалю буде представлена молодими поетами з різних куточків України. Зараз ведуться переговори з Товариством пошуку жертв війни «Пам’ять», яке на двох останніх фестивалях проводило історичні реконструкції боїв вояків УПА з військами НКВС, з приводу проведення імітації бою в новому форматі. На «Бандерштат-2011» запрошені політики, громадські діячі та письменники, зокрема Василь Шкляр та Марія Матіос.

Джерело: Інф.«Дня»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!