Я — для того, щоб голос мого народу достойно вів свою партію в багатоголосому хорі світової культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

ДЕНЬ: «Укрекоресурси» надасть кошти на проведення наукових досліджень

5 липня, 2011 - 14:51

Цього року Державне підприємство «Укрекоресурси» витратить 500 тис. грн на проведення наукових досліджень в сфері переробкивідходів.

Наразі Підприємство готуєтьсяактивнішебрати участь у впровадженні пропозицій щодо вдосконалення діяльності використаннятарита пакувальнихматеріалівта популяризуватиме проблеми в сфері поводження з відходами. Про це сказав директор «Укрекоресурси» Євген Романенко на робочій зустрічі з ректором Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександром Бондарем.

Під час зустрічі також обговорювалися питання про важливість екологічних досліджень та їх потрібність для організації ефективної системи.

Євген Романенко підкреслив важливість сприяння встановленню економічно обґрунтованих тарифів на послуги з організації системи збору, заготівлі та утилізації використаних тари і пакувальних матеріалів та адаптувати існуючі в європейських країнах моделі поводження з твердими побутовими відходами в Україні. З цією метою проводитимутьсядослідження, що покажуть доцільність та механізми впровадження в Україні спеціалізованих систем поводження з відходами побутової техніки, використаних автомобілів та побудовиалгоритму роботи державного підприємства.

Джерело: «День»

Новини партнерів

Loading...