Наука – це корінь і насіння, і основа всякої користі як батьківщини, так і церкви
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Єдина жінка-кандидат у президенти США призупинила передвиборчу кампанію

5 січня, 2012 - 12:37

Єдина жінка-кандидат в президенти США від Республіканської партії Мішель Бахман призупинила свою передвиборчу кампанію в зв'язку з низьким результатом на кокусах в Айові.

Бахман зайняла на кокусах шосте місце, пропустивши вперед екс-губернатора Массачусетса Мітта Ромні, колишнього сенатора від Пенсильванії Ріка Санторума, конгресмена Рона Пола, колишнього спікера палати представників Ньюта Гінгрича та губернатора Техасу Ріка Перрі.

На думку політологів, зняття Бахман з президентських перегонів може додати очок Ріку Санторуму, який зайняв за підсумками кокусов друге місце.

Раніше 4 січня про бажання "переосмислити" свою участь у виборах висловив Рік Перрі. Бахман, Перрі і Санторум популярні серед євангельських християн-баптистів, які становлять значну частку населення в південних штатах США.

Таким чином, можливе зняття Перрі та Бахман з великою часткою ймовірності буде означати перехід додаткових голосів до Санторума.

Внутрішньопартійні кокуси є першим етапом президентської кампанії в США. Наступний етап - праймеріз - розпочнеться 10 січня 2012 року.

Під час нього буде визначено єдиного кандидата від Республіканської партії, який складе конкуренцію демократичному кандидатові Бараку Обамі. Загальнонаціональне голосування на президентських виборах відбудеться 6 листопада 2012 року. 

Джерело: Корреспондент

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ