Працювати треба ідейно, щоб дати свою духовну лепту для рідного народу
Кость Левицький, український державний діяч, адвокат, публіцист

Китайські інвестиції «модернізують» теплові електростанції України

2 липня, 2011 - 14:15

Китай зацікавлений у співпраці з Україною в транспортній сфері, агропромисловому комплексі, а також готовий запропонувати технології та досвід модернізації теплових електростанцій, залізничних шляхів.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомила прес-служба президента УСПП.

Як зазначається в повідомлені, про це стало відомо в ході зустрічі президента УСПП, народного депутата, радника президента України Анатолія Кінаха з делегацією китайський бізнесменів.

Кінах зазначив, що українська економіка знаходиться на стадії структурної перебудови і потребує залучення інвестиційних коштів, передусім у створення ефективної транспортної, сільськогосподарської й фінансової інфраструктури, модернізацію базових для України галузей – гірничо-металургійної і вугільної, розвиток енергетичного сектору, пошук альтернативних джерел енергоресурсів тощо. А тому відкрита для інвестицій, в тому числі китайських.

У свою чергу, представники Китайської асоціації міжнародних підрядників, констатуючи доволі високий рівень взаєморозуміння в українсько-китайських відносинах, висловили готовність розпочати інвестиційну співпрацю з Україною і запропонували ряд проектів в транспортній сфері, в галузі будівництва. 

Джерело: Україна Комунальна

Новини партнерів

Loading...