У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

Компанія Panasonic створила труби, які можуть слугувати як відновлювальне джерело енергії

11 липня, 2011 - 13:08

Японська компанія Panasonic представила інноваційну "зелену" розробку - термоелектричні труби для подачі гарячої води і пару, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на веб-сайт компанії.

Спеціалісти Panasonic заявили, що термоелектричні труби забезпечують пряму й ефективну тепловіддачу і є "ідеальним рішенням для поглинання невикористовуваного тепла або тепла від термальних джерел або фабрик".

Термоелектрична технологія прямого перетворення енергії з тепла на електрику привернула велику увагу як відновлювальне джерело енергії. Оскільки звичайні термоелектричні генератори є складними за своєю структурою й обмежені за формою, їх важко застосовувати у великих масштабах.

Розробка Panasonic вирішила ці проблеми, створивши доволі просту інженерно-технічну структуру без складних електричних вузлів і плоских поверхонь, яка дасть змогу контролювати потік тепла й електричного струму. На цю розробку Panasonic має 29 внутрішніх і 12 зарубіжних патентів.

Panasonic - велика японська машинобудівна корпорація, один з найбільших у світі виробників побутової техніки й електронних товарів. Корпорація Panasonic виробляє більш як 15 000 найменувань електротоварів і об'єднує понад 500 компаній, заводів і наукових центрів по всьому світу. Базується в Осаці, Японія.

У 2010 фінансовому році, який закінчився в березні 2011 року, Panasonic зафіксувала чистий обсяг продажу в 105 мільярдів доларів. Акції Panasonic котируються на японських фондових біржах у Токіо, Осаці і Нагої, а також на фондовій біржі Нью-Йорка.

Джерело: Укрінформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!