Так, держава – це я, а не те, що вони з нею зробили. І якби кожен усвідомив, що держава – це він, то досі у нас вже була б достойна держава
Ліна Костенко, українська письменниця, поетеса-шістдесятниця, лауреатка Шевченківської премії, Премії Антоновичів

Литвин: законопроект про пенсійну реформу Рада розгляне в другому читанні в четвер

4 липня, 2011 - 12:42

Верховна Рада України в четвер розгляне в другому читанні законопроект про пенсійну реформу.

На останньому пленарному тижні заплановано розгляд понад 136 питань", - сказав голова Верховної Ради Володимир Литвин на засіданні погоджувальної ради керівників комітетів і фракцій парламенту у понеділок в Києві.

Спікер підкреслив, що парламент веде  "напружену роботу". На його думку, напевно, на кожному ранковому засіданні пленарного тижня народні депутати України будуть приймати рішення, щоб вечірнє засідання парламенту тривало до завершення розгляду питань визначених планом на кожен день. "У нас іншого виходу немає, інакше ми змушені будемо йти на додаткові засідання", - сказав В. Литвин.

Він також зазначив, що в п'ятницю в традиційний день години запитань до уряду, але ця година, очевидно, проводитися не буде через економію часу. За словами В. Литвина, очікується, що в п'ятницю Верховна Рада урочисто закриє VIII сесію.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", ще до початку погоджувальної ради, будівлю, де вона проходить, пікетували близько 20 осіб, які називають себе представниками "лівих профспілок".

Пікетувальники виступають проти пенсійної реформи та включення до порядку денного пленарного тижня відповідного законопроекту.

Учасники акції роздавали перехожим листівки. "Час піднятися і нам, вистачить бурчати на кухнях і в транспорті, покажемо владі, що вона не має права втручатися в наше життя!", - Йдеться в них.

У листівках наводяться приклади Греції, Великобританії, де люди активно виступили проти подібних реформ. 

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...