Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Microsoft хоче використати технології Kinect у медицині

2 липня, 2011 - 14:50

Microsoft вже працює над тим, щоб технології, закладені в Kinect, можна було використовувати не тільки в іграх, але і, наприклад, в управлінні комп'ютером. Однак тепер компанія бачить ще одну нішу для свого пристрою. На думку Microsoft, Kinect відмінно підходить для використання у сфері охорони здоров'я.

Microsoft якраз закінчує роботи над додатком Avatar Kinect, що дозволяє проводити віртуальні конференції. При цьому всі її учасники представлені у вигляді віртуальних персонажів, які можуть взаємодіяти як з іншими учасниками, так і з навколишніми об'єктами. Kinect захоплює при цьому не тільки рухикожного учасника, а й його емоції (вираз обличчя). Учасники можуть дивитися на сцену з будь-якої точки зору у віртуальному просторі.

Демонструючи гіпотетичний приклад використання Avatar Kinect в медицині, в Microsoft показали віртуальну конференцію пацієнтів. Переглядаючи записи сцени з різних точок, медичний працівник може по черзі фокусуватися на учасниках розмови і аналізувати їх реакції і емоції у відповідь на порушені у розмові теми. Це буде давати йому додатковий матеріал, який може допомогти в лікуванні хвороби.

Джерело: UH.net

Новини партнерів

Loading...