На юніорському чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное українці здобули перші дві медалі

03 липня, 10:34

У хорватському Загребі триває юніорський чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. В активі українців уже дві медалі. На дистанції 1000 метрів серед юніорів срібло вибороли Юрій Вандюк та Сергій Рибачок. Третім у фіналі в каное-одиночок був Тарас Матвійчук.

Львівянин Віталій Вергелес який виступає у двійці з Денисом Камериловим у своїй дисципліні (С2 гребля на 1000 метрів), на жаль, четверті, інформує noc.lviv.ua.

Наші хлопці програли менше секунди спортсменам із Росії Володимиру Чернишкову і Івану Кузнєцову.

«Золото» у цій дисципліні вибороли каноїсти з Німеччини, другою була угорська двійка.

Четвірка гребців у якій виступає ще один львів’янин Тарас Браташ теж залишилась без нагород. Вони у дисципліні К4 1000 м девяті.

Сьогодні відбудуться два фінали, де виступатимуть наші Анастасія Горлова (К4 500 м) і Оля Антіпова (К1 500 м).

Джерело: Західна інформаційна корпорація