Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Шкляр оцінив "президентський" роман Яворівського

1 липня, 2011 - 19:57

30 червня у столичній книгарні "Є" київський письменник Володимир Яворівський презентував новий роман "Найдовша ніч президента". На презентацію прийшов правозахисник Михайло Косів, письменник Віктор Баранов та Василь Шкляр, інформує Газета.ua

"20 років працюючи в українській політиці, знаючи все з середини, просто не міг не написати цей роман. Хоч прекрасно розумів, що це — колосальний ризик", - сказав Володимир Яворівський на початку презентації.

У романі йдеться про події у ніч президентських виборів та кілька днів після них.

"Хотів показати психологію людей, які приходять до влади. Намагався докопатися до істини в питанні, чому Україна досі борсається в болоті. Всі ті, що мають владу, поводять себе як мародери — починають ділити посади і чини. Переконаний, що я буду мати за свій роман багато неприємностей і від чинного президента, і від тих, хто вже відійшов від влади", - зауважив Яворівський.

Книжка вийшла у київському видавництві "Український письменник" накладом 1 тис примірників. Коштує 15 грн.

"Майже всі книжки вже розкупили. Залишилося лише 2 пачки по 40 примірників. Скоро плануємо зробити додатковий тираж", - пояснив Володимир Яворівський.

"Цей роман має одну велику перевагу — він малий за обсягом. Яворівський, потрапивши у парламентські стіни, звик звертатися до коротких жанрів. В нього вийшов мобільний і стислий роман. У ньому ясно написано про причини наших поразок. Його слід сприймати як заклик ставати іншими і йти до перемоги", - поділився своїми враженнями про роман письменник Василь Шкляр.

Джерело: Газета.ua

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...