У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Сьогодні в Україні відзначають День судового експерта

4 липня, 2011 - 10:15

 Сьогодні, 4 липня 2011 року, судові експерти України втретє відзначають своє професійне свято – День судового експерта. З нагоди свята до українських судекспертів з привітанням звернувся Міністр юстиції Олександр Лавринович. Про це УНН  повідомили в прес-службі відомства.

"Покладені на Вас обов’язки із встановлення фактів, що мають доказове значення у розслідуванні судових справ, завжди вимагають високого професіоналізму та відповідальності. Тож нехай і надалі Ваша важлива праця і старання утверджують в людських душах віру у справедливість та впевненість, винагороджуються вдячністю та повагою суспільства", - йдеться у привітанні Міністра юстиції.

У своє му привітанні глава Мін‘юсту також відзначив, що судово-експертні установи на теренах нашої Держави працюють майже століття.

Довідка УНН : на сьогодні в Україні здійснюють висококваліфіковану діяльність понад 10 000 судових експертів. Зокрема, у системі Міністерства юстиції судово-експертну діяльність здійснюють 8 спеціалізованих установ, які проводять велику кількість різних експертиз. Експертні служби мають також Міністерства внутрішніх справ, охорони здоров’я, оборони, Служба безпеки та Державна прикордонна служба. У минулому році лише експертними установами Мін’юсту було проведено понад 94 тисячі експертиз, більшість з яких на замовлення громадян та правоохоронних органів.

Як відомо, День судового експерта було запроваджено Указом Президента України від 10 червня 2009 року.

У 2014 році виповнюється 100 років з дня створення перших судово-експертних установ на теренах України. 

Джерело: УНН

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...