Песимізм не перемагав у жодному бої.
Двайт Ейзенгауер, американський військовий і державний діяч, генерал армії, 34-й Президент США

У Нью-Йорку починається суд над екс-главою МВФ Домініком Стросс-Каном

1 липня, 2011 - 09:34

Сьогодні починається суд над екс-главою МВФ Домініком Стросс-Каном, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на повідомлення нью-йоркської прокуратури. Фінансист постане перед верховним кримінальним судом Нью-Йорка по обвинуваченню в сексуальних діях насильницького характеру стосовно чорношкірої покоївки в готелі Sofitel. Справу розглядатиме суддя Майкл Обас.

Як відомо, після сексуального скандалу в травні Д. Стросс-Кан добровільно пішов у відставку з поста директора-розпорядника МВФ. За "насильницькі дії сексуального характеру" колишньому главі МВФ загрожує від 5 до 25 років ув'язнення.

Д.Стросс-Кан заперечує свою провину, запевняючи, що все те, що сталося в номері в готелі, було за взаємною згодою. Спочатку захист будувався на тому, що його взагалі не було в готелі на момент вчинення злочину.

Очікується, що в ході судового слухання суд може пом'якшити покарання Д.Стросс-Кану. Захист сподівається добитися звільнення під заставу або полегшити його утримання під домашнім арештом. Встановлено також, що покоївка неодноразово брехала слідству, переслідуючи свої інтереси.

Колишній глава МВФ чекає суду в чотириповерховому особняку в районі Трайбека, який він орендував за ціною 50 тисяч доларів на місяць. Д.Стросс-Кану дозволяється залишати будинок тільки по узгодженню з правоохоронними органами в медичних або релігійних цілях. В апартаментах разом з обвинуваченим проживають його дружина і дочка.

Джерело: Укрінформ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...