Зрушити націю мусить її ж еліта.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч, активний діяч ОУН

У вишах створять нову спеціальність – менеджер ОСББ і керуючої компанії

10 липня, 2011 - 13:56

Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту вирішили на базі шести вузів створити нову спеціальність – менеджер ОСББ і керуючої компанії.

 Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства – керівник апарату Григорій Семчук.

"Ми зараз підготували наказ, погоджуємо з Міносвіти. Вибрали шість базових університетів і інститутів по Україні, де будемо вчити людей на керівників. І ОСББ, і керуючих компаній. Будемо видавати сертифікат. Це, до речі, нова спеціальність з'являється", – сказав заступник міністра.

На його думку, лише масове створення ОСББ і керуючих компаній зможе створити конкуренцію в житлово-комунальному господарстві.

"Усе треба вирішувати в комплексі: створювати ОСББ, створювати керуючі компанії, які би брали групу будинків на обслуговування. Так працює схема у всьому світі. Ми зразу запровадимо договірні відносини між керуючою компанією і мешканцями. З іншого боку - на конкурсній основі  оберемо виробників послуг. Є конкуренція – якість поліпшується, грошей залишається більше", – повідомив Семчук.

Відзначимо, що ОСББ - це об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. 

Джерело: ZAXID.NET

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ