Найвища мудрість — знати самого себе
Галілео Галілей, італійський мислитель епохи Відродження, засновник класичної механіки, фізик, астроном, поет

Україна буде виробляти власні вакцини за європейськими стандартами

4 липня, 2011 - 12:56

Українська фармацевтична компанія ТОВ "Фармекс Груп" та французький фармацевтичний гігант Sanofi Pasteur розпочали власне виробництво вакцин в Україні. Як повідомили УНН у "Фармекс Груп", французькі колеги висловили задоволення технічними можливостями українського заводу і вже запровадили тут не тільки власні технології, а й систему якості препаратів, яка вважається однією з кращих у світі.

 "Виробництво вакцин європейської якості в Україні дозволить значно здешевити кінцевий продукт. Споживачі отримають європейський продукт високої якості за українськими цінами", - зазначили у "Фармекс-Груп".

 Нагадаємо, ТОВ “Фармекс Груп” створено на початку 2010 року на базі науково-виробничого центру “Макс-Велл” (v. Бориспіль, Київська область). Загальний обсяг інвестицій у будівництво та обладнання становив 100 мільйонів доларів США, що на сьогоднішній день є найбільшою в Україні інвестицією у фармацевтичну галузь.

29 березня 2010 року підприємство отримало виробничу ліцензію АВ № 501305. Наразі у портфелі “Фармекс Груп” 27 продуктів власного виробництва.

Компанія Sanofi Pasteur – вакцинальний підрозділ компанії Sanofi Aventis є одним з найбільших у світі виробників імунобіологічних препаратів, в тому числі вакцин. Компанія постачає свою продукції у понад 90 країн світу і керує 13 заводами в усьому світі, включаючи завод в Марси Л’етуаль, який вважається найбільшою виробничою площадкою вакцин у світі. Бюджет компанії на запровадження інновацій та винахід нових типів ліків та вакцин у 2010 році становив біля 300 мільйонів євро.
 

Джерело:  УНН

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...