Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Відбулась презентація книги Юрія Щура дослідника та історика діяльності УПА

1 липня, 2011 - 14:45

У Дніпропетровську у знаменний день відзначення 70-ї річниці відбулась презентація книги Юрія Щура дослідника та історика діяльності УПА та інших націоналістичних рухів в Україні за часів СССР "На грані двох світів": український націоналістичний рух на Наддніпрянщині.(1920-1955 рр.)

Видання здійснене в рамках видавничої програми "Незнані герої" за фінансової підтримки організації "Небо".

Книга присвячена комплексному аналізу особливостей націоналістичного руху на Наддніпрянщині у 1920-1955 роках. Проаналізовано пропагандистський, мобілізаційний,військовий напрямки дияльности УВО,,ОУН,,ОУН-р ТА УПА, а також про спецоперації НКВд по їх знищенню на цій території.

Надруковано було це у видавництві "Просвіта" всього 300 примірників. Дуже малий тираж не зробив ціну цього видання високою. Всього 30 грв коштує один екземпляр.

Спонсуюча організація "Неба" декларує цей проект та і всі свої видання, як некомерційні. Їм вдається поки лише по одному виданню видавати на рік, але вже є намір дійти до видання такої направленності літератури два рази на рік. Кожне видання дає кошти на друк наступного...

Джерело: Майдан

Новини партнерів

Loading...