Не думкам треба вчити, а думати.
Іммануїл Кант, німецький філософ, письменник, антрополог, фізик, бібліотекар, педагог, основоположник німецької класичної філософії

Всеукраїнська проща на Тернопільщині зібрала тисячі паломників

16 липня, 2011 - 14:17

Масштабне паломництво віруючих до чудотворного місця за селом Зарваниця другий день поспіль триває на Тернопільщині. Очікується, що у суботу-неділю один з найбільших у християнському світі духовних центрів у Зарваниці відвідає до 200 тисяч осіб. Про це повідомив кореспондентові УКРІНФОРМу владика Василій Семенюк, єпарх Тернопільсько-Зборівський УГКЦ.

За словами єпарха, у Всеукраїнській прощі, зокрема, візьмуть участь глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук та єпископи з-за кордону, серед них - кардинал Луїс Мартінес Сістач, архієпископ Барселони. Прибути на прощу зголосилися священики та віруючі з Польщі, Бельгії, Іспанії, Словаччини, Франції, Австрії, Канади, Бразилії та Австралії.

У суботу ввечері прочани візьмуть участь в архієрейській святій літургії та пройдуть ходою зі свічками до джерела, де за переказами колись з'явився образ Божої Матері. Нині чудотворна ікона Богородиці у Зарваниці та цілюще джерело - святині, яким поклоняються християни у багатьох країнах.  

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...