Мова росте елементарно, разом з душею народу
Іван Франко, видатний український письменник, поет, публіцист

Зливи затопили Кременчук. Люди не можуть потрапити додому

1 липня, 2011 - 17:40

Сьогодні в Кременчуці Полтавської області злива призвела до підтоплення значної території в місті.

Через велику кількість опадів у місті о 13.07 було зупинено рух тролейбусів. Маршрутки продовжують їздити, проте їх рух ускладнений через велику кількість води, повідомляє «УНІАН».

У центрі міста через негоду створилися великі пробки.

За даними служби контролю за оперативною ситуацією в місті, в мерію поступає багато скарг від жителів на те, що залиті внутрішньоквартальні дороги, люди не можуть підійти до будинків.

Директор комунального підприємства «Упорядкування Кременчука» Руслан Федорченко повідомив, що станція перекачування зливових стоків не справляється з перекачуванням великої кількості води.

Водою затопило щитову дитячої лікарні. Як повідомив головний лікар медзакладу Юрій Попенко, електрика пропала о 14.30. Без світла залишився основний корпус, в якому, зокрема, знаходиться реанімація і операційне відділення.

Головлікар зазначає, що у момент відключення світла в реанімації знаходилася дитина, проте медики відразу ж підключили дизель-генератор і пацієнт не постраждав. Зі світлом залишилися пральня і харчоблок.

За даними начальника Управління ЖКГ Кременчука Олександра Любенка, у величезній кількості води біля центрального ринку мало не втопилася дитина.

«Там зняли дорожнє покриття для капремонту і в тому котловані накопичилася вода. Дитину щойно врятували», - сказав Любенко.

Джерело: forUm

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...