Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Митрополит Епіфаній благословив відкриття школи для дітей з вадами слуху

11 листопада, 2019 - 22:17
Фото: pomisna.info

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 10 листопада 2019 року в актовій залі Київської православної богословської академії благословив відкриття групи недільної школи для дітей з вадами слуху, яка діятиме при Михайлівському Золотоверхому монастирі.

Його Блаженство супроводжував намісник обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, повідомляє прес-служба ПЦУ на офіційному сайті

На зустрічі з маленькими учнями недільної школи також були присутні перший заступник голови Синодального управління військового духовенства протоієрей Тарас Мельник, священик Василь Бурка, який безпосередньо займається роботою з нечуючими і володіє мовою жестів, викладач недільної школи диякон Петро Лопатинський, представники Українського товариства глухих (УТОГ) та меценати.

Звертаючись до присутніх, Предстоятель помісної Української Православної Церкви, зокрема, зазначив: «Сьогодні я радію, що ця недільна школа поповнилася учнями. Наша Церква зацікавлена в тому, щоб у ній усі почували себе духовно затишно, а тим паче ті дітки, які мають певні особливі потреби. Ми хочемо, щоб усі відчували нашу любов, любов нашої Церкви, і через Церкву – любов нашого Бога, для Якого ми всі, незалежно від нашого віку, – діти».

На завершення заходу дітлахи отримали подарунки, які допоможуть їм у навчанні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ