Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

"УДАР" не битиметься з опонентами у парламенті - Продан

12 січня, 2013 - 15:26
Фото з сайту oksanaprodan.com.ua

Відстоювати інтереси українців у Верховній Раді політична партія "УДАР" збирається без бійок та сутичок зі своїми опонентами.

Про це заявила народний депутат від фракції "УДАР" Оксана Продан в ефірі телеканалу ТВі.

"Ми показали, що будемо захищати людей. І будемо це робити без бійок, які так любить провокувати Партія регіонів. Вони намагалися зробити це і сьогодні (у п'ятницю - ред.). Але ми вийшли з сесійної зали і сказали: ні, так не буде", - відзначила Продан.

За словами депутата, "УДАР" прийшов в парламент, аби змінити систему, яка існувала у Верховній Раді VI скликання.

"Насамперед – забезпечити персональне голосування народних депутатів. Якщо у четвер провладні депутати ще ховалися, коли голосували чужими картками, то у п'ятницю, під час розгляду питань про зняття з посади голови Нацбанку Сергія Арбузова і призначення на цю посаду Ігоря Соркіна, вони відкрито продовжували голосувати за себе і за "того хлопця", - зазначила Продан.

Політик також запевнила, що фракція "УДАР" ініціюватиме створення парламентської Тимчасової Слідчої Комісії, яка розслідуватиме факти порушення закону і регламенту під час голосувань у Верховній Раді.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...