Я знаю, що багато людей розчаровані тим, що Майдан не приніс швидких змін. Але питання, швидко або повільно ми рухаємося, набагато менш важливе, ніж питання, рухаємося ми або стоїмо на місці.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель УГКЦ

Маккейн заявив, що не вірить в "перезавантаження" відносин з РФ

12 січня, 2017 - 11:14
Фото Reuters

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн не вірить в чергову "перезавантаження" відносин Вашингтона і Кремля після інавгурації обраного президентом США Дональда Трампа.

Про передає Deutsche Welle.

"Я бачив трьох президентів - Буша, Клінтона і Обаму, - які вірили в те, що вони можуть побудувати нові відносини з Володимиром Путіним", - заявив Маккейн.

Але, за словами республіканця, єдиною можливою стратегією в стосунках з Путіним є "повернення до принципів Рональда Рейгана - досягнення миру через силу".

"Єдине, що в стані зрозуміти Володимир Путін, - це сила. Що ціна агресії може виявитися вищою, ніж та, яку він готовий заплатити", - підкреслив сенатор, назвавши Путіна "вбивцею", "бандитом" і "продуктом КДБ".

Коментуючи прес-конференцію обраного президента США Дональда Трампа, Маккейн заявив, що він задоволений тим фактом, що Трамп визнав відповідальність Росії за хакерські атаки під час виборчої кампанії.

"Немає ніяких сумнівів" в участі Росії в кібератаки, зазначив сенатор.

У той же час він визнав необхідність переговорів з Путіним, але "лише з позиції сили". Маккейн зазначив, що поки "не знає", чи в змозі Трамп вести з Путіним саме такий діалог.

Нагадаємо, що недавно сенатор Маккейн відвідав разом з Порошенком зону АТО.

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...