Нащо слова? Ми діло несемо.
Олег Ольжич, український поет, археолог і політичний діяч

Маккейн заявив, що не вірить в "перезавантаження" відносин з РФ

12 січня, 2017 - 11:14
Фото Reuters

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн не вірить в чергову "перезавантаження" відносин Вашингтона і Кремля після інавгурації обраного президентом США Дональда Трампа.

Про передає Deutsche Welle.

"Я бачив трьох президентів - Буша, Клінтона і Обаму, - які вірили в те, що вони можуть побудувати нові відносини з Володимиром Путіним", - заявив Маккейн.

Але, за словами республіканця, єдиною можливою стратегією в стосунках з Путіним є "повернення до принципів Рональда Рейгана - досягнення миру через силу".

"Єдине, що в стані зрозуміти Володимир Путін, - це сила. Що ціна агресії може виявитися вищою, ніж та, яку він готовий заплатити", - підкреслив сенатор, назвавши Путіна "вбивцею", "бандитом" і "продуктом КДБ".

Коментуючи прес-конференцію обраного президента США Дональда Трампа, Маккейн заявив, що він задоволений тим фактом, що Трамп визнав відповідальність Росії за хакерські атаки під час виборчої кампанії.

"Немає ніяких сумнівів" в участі Росії в кібератаки, зазначив сенатор.

У той же час він визнав необхідність переговорів з Путіним, але "лише з позиції сили". Маккейн зазначив, що поки "не знає", чи в змозі Трамп вести з Путіним саме такий діалог.

Нагадаємо, що недавно сенатор Маккейн відвідав разом з Порошенком зону АТО.

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...