Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

США розмовлятиме з РФ з позиції сили, - Чалий

12 січня, 2017 - 10:43
Фото з архіву "Дня"

У Вашингтоні дотримуються позиції, що розмова з Росією буде відбуватися з позиції сили.

Про це заявив надзвичайний і повноважний посол України в США Валерій Чалий, передає "112 Україна".

"Позиція звучить чітко, що розмова з Росією відбуватиметься з потужної позиції сили", - заявив Валерій Чалий.

За його словами, у Вашингтоні існує консолідована позиція щодо санкцій, введених у зв'язку з невиконанням Росією мінських рішень. "Інша справа, що зараз звучать заяви тих людей, які будуть приходити на посади, що можливо використовувати й інші інструменти, які не були застосовані в повній мірі. Як це буде виглядати на практиці - побачимо", - додав представник України у Вашингтоні.

За словами Валерія Чалого, новий законопроект щодо нового пакета санкцій щодо Російської Федерації має досить сильну підтримку. "Це дуже серйозний законопроект. Він має широке застосування, додає санкції в енергетичній сфері, економічній. Тут можна говорити про посилення санкцій", - вважає він.

Він також зазначив, що зараз законопроект підтримують досить сильні політичні фігури з республіканської і демократичної партій. "Тому зараз, я знаю, йде робота в Конгресі, щоб збільшити кількість сенаторів, які будуть його підтримувати", - прокоментував Валерій Чалий.

Валерій Чалий також зазначив, що вважає політику санкцій правильною, адже вона чинить тиск на Росію. "І ми будемо робити все, щоб санкції у зв'язку з нелегальною спробою анексії Криму залишалися в силі", - заявив він.

Нагадаємо, що кандидат на пост держсекретаря США Рекс Тіллерсон вважає, що відповідь США на дії Росії в Україні виглядає слабкою.

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...