Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

У День закоханих у Древньому Києві згадають слов'янських богів любові, а на Масляну відтворять прадавні традиції

12 лютого, 2015 - 15:39

14 лютого всі, хто любить і шукає любові, святкуватимуть День святого Валентина. А відвідувачам «Парку Київська Русь» 14 і 15 лютого нагадають про древніх слов'янських богів любові. Розпочнеться святкування з театралізованої вистави: оживе прекрасна старослов'янська легенда про богів любові Леля і Колодія. Також Гості Древнього Києва побувають на весіллі у Лісовика і Кікімори, побачать романтичну давньослов'янську легенду про Ладу і Леля.

На свято Колодія в древніх слов'ян поєднувалися самотні серця. Тому для тих, хто ще не знайшов свою любов, пройдуть спеціальні ігри та обряди, під час яких можливо хтось знайде половинку. А тих, хто вже зустрів свою долю, чекають приємні сюрпризи і романтичні конкурси для двох, щоб іще яскравіше розпалити вогонь почуттів.

21 та 22 лютого в Древньому Києві відзначать Масляну – одне з найдревніших свят, відоме ще з дохристиянських часів. Наслідуючи найдревніші традиції українського народу, у «Парку Київська Русь» проведуть обрядове дійство, що символізує відродження природи і національного духу.

Розпочнеться свято з урочистої зустрічі Великого Київського князя Володимира і його свити та продовжиться цікавою театралізованою програмою за участю пішого та кінного театру Древнього Києва. Також під час святкування можна побачити справжні лицарські бої: саме на Масляну стартує Турнір з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Виступить для відвідувачів «Парку Київська Русь» і спеціальний гість свята – співачка Натаніка.

Гості Древнього Києва не залишатимуться осторонь дійства, а, як і має бути на Масляну, долучаться до древніх ігор, цікавих конкурсів, відкритих майстер-класів. І звісно – відчують силу єдності та мудрість усіх попередніх поколінь українців, взявшись за руки й утворивши велике коло навкруги палаючого опудала Масляної.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки з Києва курсують від метро «Видубичі».

 

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ