У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

Мінрегіон має намір дозволити будувати лише енергоефективні будинки

12 лютого, 2019 - 14:46
Ілюстративне фото

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує впровадити норму про спорудження житлових будинків із класом енергоефективності не нижче ніж “С”.

Як зазначив заступник міністра регіонального розвитку Льва Парцхаладзе, відповідні зміни планується внести до державних будівельних норм (ДБН).

“23 липня минулого року набув чинності важливий для енергонезалежності України закон про енергоефективність будівель, який впроваджує європейські вимоги до енергозбереження і вводить класи енергоефективності будівель від A до G, – пояснює він. – Тому під час поновлення ДБН про житлові будинки ці зміни також мають бути враховані”.

У проекті ДБН закріплено обов’язкове проектування житлових будинків і вбудованих приміщень із класом енергоефективності не нижче ніж “С”, а також з урахуванням вимог ДБН В.2.6-31:2016 “Теплова ізоляція будинків”.

Нові державні будівельні норми про впровадження європейських вимог до теплоізоляції фасадів, що дають змогу економити до 15% тепла щорічно, набули чинності з 1 грудня 2018 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

Новини партнерів

Loading...