Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

У Раді закликали ЄС протидіяти "Nord Stream 2"

12 лютого, 2019 - 16:26
Фото Reuters

Понад 20 народних депутатів звернулися до європейських інституцій з відкритим листом щодо забезпечення енергетичної незалежності Європи та протидії реалізації Nord Stream 2.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради.

Більше 20-ти депутатів підписали відкритий лист до Європейського парламенту, Європейської Комісії та Європейської Ради.

Зазначається, що в листі народні депутати нагадали про Звернення Верховної Ради (Постанова від 5 квітня 2018 року №2390-VII) до міжнародного співтовариства щодо неприпустимості будівництва газопроводу Nord Stream 2, а також наголосили на своїй підтримці Резолюції Європейського Парламенту щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію від 12 грудня 2018 року, в якій наголошується на вирішальній ролі України в європейській мережі енергопостачання та засуджується будівництво газогону Nord Stream 2.

Як передає прес-служба  Ради, у листі висловлюється занепокоєння щодо намагань Росії підірвати єдність ЄС, принципи демократії та верховенства права, енергетичну незалежність держав Європи. Також депутати закликають ключові європейські інституції вжити рішучих кроків із протидії таким намаганням і дотримуватися виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема статті 274 щодо необхідності врахування інтересів України в частині транзиту газу до ЄС.

Лист підписали народні депутати України Ганна Гопко, Ірина Геращенко, Борис Тарасюк, Марія Іонова, Володимир Ар'єв, Світлана Заліщук, Остап Єднак, Григорій Шверк, Олександр Домбровський, Вікторія Войціцька, Борислав Береза, Павло Різаненко, Олексій Рябчин, Тетяна Острікова, Сергій Кіраль, Оксана Юринець, Сергій Висоцький, Андрій Левус, Вікторія Пташник, Ольга Бєлькова, Наталія Кацер-Бучковська.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ