Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

ОПЕК+ узгодила найбільше в історії скорочення видобутку нафти

12 квітня, 2020 - 22:22
Фото: Reuters

Країни Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК+) узгодили найбільше в історії скорочення видобутку нафти через кризу, спровоковану пандемією коронавірусу.

Про це повідомляє Reuters.

За даними анонімного джерела американського видання, сьогодні країни ОПЕК+ провели переговори з Мексикою та узгодили найбільше в історії скорочення обсягів нафтодобування.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Саудівська Аравія та Російська Федерація досягли угоди про велике скорочення видобутку нафти. Очікується, що скорочення нафтодобування може бути на рівні 20% від світового видобутку. Нафтові котирування відразу ж відреагували зростанням на новину про угоду.

Минулого тижня американський президент Дональд Трамп оголосив, що Росія і Саудівська Аравія домовилисяскоротити видобуток нафти. Після цього Ер-Ріяд закликав провести термінову зустріч ОПЕК.

Також повідомлялося, що міністри енергетики країн G20 не змогли досягти домовленості щодо конкретних заходів зі скорочення видобутку нафти. При цьому наголошувалося, що у переговорах між делегатами від країн ОПЕК+ і Мексики намітився "великий прогрес".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ