Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Компанія Ахметова не визнала псевдореферендум на Донбасі

12 травня, 2014 - 14:35

Група компаній Ріната Ахметова не визнала "референдум" сепаратистів і не дозволила проводити голосування на своїх заводах, повідомила директор з комунікацій Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Наталія Ємченко.

Вона зазначила, що всі чотири референдуми в Донецькій і Луганській областях "проходили поза правовим полем України". "Ми працюємо тільки в рамках українського законодавства і враховувати у своїй роботі будемо тільки його", - цитує її ЛІГАБізнесІнформ.

Ємченко підтвердила, що сепаратисти приходили на заводи групи з вимогою приєднатися до незаконного голосування. "На наші активи, скажімо так, зверталися організатори референдумів. Ми ввічливо просили у них правову базу і оскільки її не було - на цьому розмова зазвичай обривалася" , - розповіла представник СКМ.

Нагадаємо, вчора на Донбасі пройшло відразу чотири незаконних референдуми. За даними експертів, в акції сепаратистів взяли участь не більше 10 % жителів регіону. Щоб надати масштабність своїй акції, сепаратисти створювали штучні черги. Наприклад, тільки в Маріуполі, де живе близько 450 тисяч осіб, бойовики відкрили лише чотири ділянки замість 200, які зазвичай відкриваються на виборах. Експерти зазначають, що псевдореферендум не можна вважати навіть соціологічним опитуванням.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...